Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Ellison Lau Mr. Ellison Lau
Co mogę dla ciebie zrobić?
skontaktować się z dostawcą

Organic Herb Inc.

Wysokiej jakości ekstrakty Manufakturowy Organiczny Czosnek w proszku
Wysokiej jakości ekstrakty Manufakturowy Organiczny Czosnek w proszku
Wysokiej jakości ekstrakty Manufakturowy Organiczny Czosnek w proszku
Wysokiej jakości ekstrakty Manufakturowy Organiczny Czosnek w proszku
Wysokiej jakości ekstrakty Manufakturowy Organiczny Czosnek w proszku

Wysokiej jakości ekstrakty Manufakturowy Organiczny Czosnek w proszku

Rodzaj płatności: L/C,T/T,D/P
Incoterm: FOB,CFR,CIF
Doręczeniowy czas: 7 dni

Skontaktuj się Now Dodaj do Koszyku

Podstawowa informacja

    Orzecznictwo: SGS, ISO, HACCP, Inny

    Metoda badania: HPLC, UV

    Forma Aplikacji: Czopek

    Podanie: Jedzenie, Produkty zdrowotne, Lekarstwo, Inny

Additional Info

    wydajność: 30 Ton per Month

    Marka: OHI

    transport: Ocean,Land,Air

    Place of Pochodzenia: Chiny

    Ability Supply: 30 Ton per Month

    Certyfikat: HACCP,ISO, Halal, Kosher,Organic

    Porta: Shanghai,Guangzhou,Shenzhen

Opis Product

Najlepsza cena Zaopatrzenie fabryczne Naturalny organiczny proszek czosnkowy

Products name:

Garlic Extract

Botanical name

Allium sativum

Common names:

Clove Garlic, Da Suan, Rashona, Rustic's Treacle, Stinking Rose, Tricolor Garlic

Parts used:

Cloves.

Active Ingredients: :

Allicin

Cas No.:

539-86-6

Specification:

1% Allicin / Ratio Extract 20:1,100:1

Test Method

HPLC

Appearance

White Fine powder

Standard:

Kosher,HALAL,ISO9001,HACCP.


Podanie

Kulinarne zastosowania
Medycyna, ze względu na jej aktywność przeciwdrobnoustrojową
Kosmetyki,
Suplement diety

Kategorie o produkcie : Standaryzowane ekstrakty roślinne

Wyślij je do tym dostawcy

Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków

Lista powiązanych produktów